Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor HP OMEN 32”

Kodi i produktit:
203390
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Ngjyra:
Zezë
USB Hub:
USB:
Trashësia [mm]:
522,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

451.50 
Ju kurseni : 22.00   (5%)
429.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori HP OMEN 32 ofron një madhësi ekrani prej 32” dhe një rezolucion imazhi prej 2560 x 1440 px, me një shpejtësi reagimi prej 5ms. Produkti ofron kënde shikimi prej 178 shkallëve horizontalisht dhe vertikalisht. Sa i përket lidhjes me pajisje tjera, monitori ofron dy porte HDMI, një port DisplayPort dhe tri porte USB 2.0. Dimensionet e monitorit janë 73.99 x 17.89 x 52.23 cm, me një peshë prej 9.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8898997069542
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
739,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
W9S97AA
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
41
Kontrast [1]:
10 000 000
Lansuar:
1 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
178,9
Lloji i ekranit:
WVA+
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Pesha [kg]:
9,8
Pitch [Hz]:
276
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
522,3
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor HP OMEN 32” edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE