Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor HP Z24nf G2 - 23.8 "

Kodi i produktit:
228362
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Port hyrës VGA (D-Sub):
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
5.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

331.50 
Ju kurseni : 104.00   (31%)
227.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori HP Z24nf G2 është me një diagonale prej 23.8 ", me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjetojnë çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Ka një rezolucion të mprehtë FHD dhe kënde të mëdha shikimi prej 178 ° (horizontalisht dhe vertikalisht) dhe teknologjinë IPS. Me HP Display Assistant, ju mund ta përshtatni lehtë ekranin tuaj sipas nevojave tuaja.. Portat USB ju lejojnë të lidhni një kompjuter me monitorin në çdo kohë ose te lidhni ndonjë pajisje tjetër me inputet HDMI dhe DisplayPort. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve VGA dhe HDMI.? Dimensionet: Gjerësia: 538.8 mm Lartësia:463 mm Thellësia: 205 mm Pesha: 5.6 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
190781474883
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
538,8
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
1JS07A4
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
19
Kontrast [:1]:
10000000
Lansuar:
4. 1. 2018
Lartësia [mm]:
463
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
5.6
Pitch [Hz]:
0274
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
205
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor HP Z24nf G2 - 23.8 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE