Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LCD iiyama HDMI 25"

Kodi i produktit:
174084
Altoparlantë:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Trashësia [mm]:
180
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
213.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor Iiyama ProLite XU2590HS B1 siguron cilësi të lartë, detaje të theksuara dhe qëndrueshmëri. Për imazhe të jashtëzakonshme, përkujdeset teknologjia LED që përdorë ky monitor. Ky model përmban rezolucion të lartë Full HD, 1080p, kështu që mund të mbajë më shumë informacione në ekran. Ky monitor po ashtu përmban zmadhues për përmirësim të sistemit të zërimit. Është ekonomik, pra nuk harxhon shumë energji elektrike, si dhe nuk dëmton ambientin pasi që ka efekt pozitiv gjatë përdorimit të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
25
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570114078
Frekuencë [Hz]:
76
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
577,5
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
XU2590HS-B1
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
26
Kontrast [:1]:
5 000 000
Lartësia [mm]:
407,5
Lloji i ekranit:
AH-IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
577,5 x 407,5 x 180
Pesha [kg]:
4,4
Pitch [Hz]:
0,28
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LCD iiyama HDMI 25" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE