Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED Acer H277HUsmipuz, 27"

Kodi i produktit:
202923
Altoparlantë:
Lloji i ekranit:
IPS
Trashësia [mm]:
217
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

689.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer me sjell monitorin e ri 27", me pikturë perfekte, dizajn perfekt, teknologji inovative dhe një rezolucion luksoz UHD me 3840 x 2160 pikselë. Monitori ka një pamje të përkryer që jep një ndjenjë luksoze dhe përshtatet në çdo tavolinë dhe çdo ambient. Ky monitor ofron të gjitha çfarë keni nevojë për kënaqësinë apo punën tuaj. Vjen me një zërim të mahnitshëm, kënde të gjera shikimi( mund të shikoni nga secila anë )mbrojtje të syve me anë të filtrit të Blue Light (drita e cila dëmton sytë tuaj) dhe reduktim të reflektimit me anë të teknologjisë Acer ComfyView e cila ju jap rahati maksimale në shikimin e përditshëm të monitorit. Po ashtu ka portin HDMI, DP dhe USB 3.1 C të gjeneratës të fundit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
613
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
UM.HH7EE.026
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
36
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
439
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
4,8
Pitch [Hz]:
155
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
217
USB Hub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE