Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED AOC E2270SWDN, 22'', i zi

Kodi i produktit:
186420
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Ndriçimi [cd/m2]:
200
Trashësia [mm]:
47,9
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

127.50 
Ju kurseni : 34.00   (27%)
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor AOC E2270SWDN me 22”. Monitori është prodhuar me teknologjinë e fundit për prodhimin e ekranëve të hollë dhe ju mundëson ruajtjen e hapësirës punuese në tavolinën tuaj. Monitori ka një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 pix me normë të dimensioneve 16 : 9, me kontrast dinamik 1,000 : 1, dhe shpejtësi reagimi prej 5 m/s. Produkti ofron edhe kënde shikimi prej -5 / +15 shkallëve horizontalisht dhe vertikalisht. Lidhet me kompjuterin tuaj me porte D-Sub, DVI-D, HDMI dhe 4x USB 3.0 dhe përkrah VESA standardin 100 x 100 të varjes së monitorëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986125697
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
503,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
110
Këndi vertikal i shikimit [°]:
75
Kodi i prodhuesit:
E2270SWDN
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
14,8
Kontrast [1]:
20 000 000
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
311,1
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
200
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
2,7
Pitch [Hz]:
248
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
47,9
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED AOC E2270SWDN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE