Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED AOC E2470SWHE 24"

Kodi i produktit:
141466
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
221
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
155.50 
Ju kurseni : 19.00   (12%)
136.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AOC LCD E2470SWHE 24" është monitor që karakterizohet me teknologji moderne të prodhimit, dritë LED, rezolucion HD, performancë të përsosur dhe dizajn të këndshëm. Ka nivel të lartë të kontrastit dhe ndriçimit, gjithashtu edhe kohë të shpejtë të reagimit. Këto tipare e bëjnë ekranin të përshtatshëm për shikimin e filmave ose për punë të zakonshme. Ky monitor gjen përdorim si në shtëpi ashtu edhe në zyrë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986144193
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
551,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
E2470SWHE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
26
Kontrast [1]:
20 000 000
Lansuar:
19 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
400,4
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
551.4 x 396.9 x 78.2
Pesha [kg]:
3,58
Pitch [Hz]:
0,27
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
221
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED AOC E2470SWHE 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE