Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED ASUS VZ279HE-W - 27" (68cm), Full HD, i bardhë

Kodi i produktit:
231831
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Trashësia [mm]:
210
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

251.50 
Ju kurseni : 63.97   (25%)
187.53 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.63 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Asus VZ279HE-W Monitor ofron performancë optimale për çdo punë. E pajisur me një panel modern IPS me kënde të gjera shikimi, ajo ka një kohë të shpejtë përgjigjeje prej 5 ms dhe një shkëlqim të fortë prej 300 cd / m2. Përveç kësaj, Eye Care siguron mbrojtje të syve dhe një qëndrim ergonomik. Asus VZ279HE-W është një monitor LCD elegant dhe ultra i hollë 27" me panel IPS, rezolucion 1920x1080 pixel, 5ms kohë përgjigje, 250 cd / m2 ndriçim, kënd shikimi 178 ° (H) / 178 ° (V), shkëlqim Splendid, dhe inpute të teknologjisë: HDMIx2, D-Sub.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900872576
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
621
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM02XD-B01470
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
18.3
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lansuar:
8. 3. 2018
Lartësia [mm]:
439,5
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha [kg]:
6
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE