Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor BenQ BL2405PT - LED 24'' (61cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
194929
Altoparlantë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Trashësia [mm]:
213
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori BenQ BL2405PT është krijuar për tu përdorur në korporata të mëdha, duke i dhënë rëndësi punës suaj për të iu ofruar një rehati të këndshme dhe fleksibile, gjë që e rrit produktivitetin e punës. Teknologjia e re që përdor ky monitor, e parandalon dëmtimin dhe lodhjen e syve dhe ka një nivel të ulët të lëshimit të dritës së kaltër, e cila njihet si dritë e rrezikshme për shëndetin tonë. Mund ta vendosni në çfarëdo pozicioni që dëshironi dhe kur shikoni filma apo dëgjoni muzikë, thjeshtë lëshojeni zërin dhe shijojeni ambientin audiovizuel. Rezolucioni i këtij monitori është 1920 x 1080 pikselë dhe ka madhësi prej 24''. Për tu lidhur me pajisjet e tjera shërbejnë kabllot HDMI, DisplayPort dhe VGA, kurse për altoparlantë kabllot Line In / Out. Dimensionet e këtij monitori, pa kornizë, janë 350 x 579 x 63mm dhe peshon 5.3kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755065804
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
579
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
9H.LF5LA.TBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
33
Kontrast [:1]:
1 000
Lartësia [mm]:
502
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
5,3
Pitch [Hz]:
276
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
213
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Bashkangjitja Monitor BenQ BL2405PT - LED 24'' (61cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE