Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED BenQ PD3200Q, 32"

Kodi i produktit:
202672
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
569.50 
Ju kurseni : 100.00   (18%)
469.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori BenQ është pajisur me teknologjinë për kontrast më të mirë dhe ngjyra më të mbyllëta. Po ashtu është i një rezolucioni shumë të mirë i cili iu ofron imazh të mprehtë deri në detaje (2560 x 1440 pixel-a). Ky monitor 32 " i ndërtuar me teknologjinë VA ka shkëlqim prej 300 cd dhe kontrast 3000: 1 dinamik arrin 20 milje. Monitori ka dy altoparlantë me fuqi 5 W si dhe ka katër porte USB 3.0, një port DVI-DL, një port HDMI 1.4, një port DP 1.2, një mini DP 1.2 dhe lidhës për hyrje dhe dalje të zërit. Mundeni po ashtu të përdoreni funksionet speciale për maus dhe tastierë të cilët shërbejnë për të kontrrolluar punën me dy kompjuterë në të njëjtin ekran.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755066214
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
641,66
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.LFALA.TBE
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
88
Kontrast [1]:
20 000 000
Lansuar:
19 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
740,28
Lloji i ekranit:
VA
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
8,5
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
223,62
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED BenQ PD3200Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE