Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED Dell UltraSharp U2518D - 25 "

Kodi i produktit:
227613
Diagonalja e ekranit ["]:
25
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

396.50 
Ju kurseni : 51.00   (13%)
345.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor LCD UltraSharp U2518D LCD Ekrani i gjerë 25 " është i përshtatshëm për të gjithë ata që dëshirojnë përvojën më të mirë në shikim ndërsa ulen në kompjuter, duke ofruar një pamje të bukur, në mënyrë që çdo foto dhe video të duket më realiste. Ky monitor ka një rezolucion QHD prej 2560 × 1440, raport 16: 9, shkëlqim 350 cd / m2 dhe një kohë të shkurtër përgjigje prej 5ms. Posedon kornizë shumë të hollë, paraqitje autentike të ngjyrave dhe një kënd shikimi prej 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Me paisje të tjera mund të lidhet me DisplayPort, USB dhe HDMI. Përmasat e monitorit janë 527.2 x 200.1 x 567.6 mm dhe mbështet standardin VESA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
25
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8841162683456
Frekuencë [Hz]:
60
Garancion NBD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
567,6
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
210-AMRR
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
28
Kontrast [:1]:
1000
Lartësia [mm]:
397,2
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pitch [Hz]:
0216
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
200,1
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED Dell UltraSharp U2518D - 25 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE