Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED EIZO FlexScan LCD EV2750-BK 27", i zi

Kodi i produktit:
200161
Altoparlantë:
Port hyrës DVI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
804.50 
Ju kurseni : 55.00   (7%)
749.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EIZO FlexScan EV2750 është një monitor 27" që vjen me një dizajn shumë kompakt me korniza të ngushta dhe cilësi të lartë të imazhit. Përmes kontrollit automatik të ndriçimit dhe teknologjisë Antireflection, ky monitor ju mundëson një imazh të shkëlqyer dhe të dallueshëm, imazhe këto të cilat mund të shihen përkryer edhe nga kënde të gjera. Me këtë monitor, ju mund të shikoni të gjitha filmat tuaj të preferuar me një rezolucion super të lartë prej 2560 x 1440 pix. Mund ta lidhni atë përmes portit USB apo lidhësve HDMI. Karakterizohet me konsum të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4995047047216
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
610
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
EV2750-BK
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
22
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
390
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
8
Pitch [Hz]:
0,23
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
EIZO
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Trashësia [mm]:
245
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED EIZO FlexScan LCD EV2750-BK 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE