Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED Philips BDM3275UP - 32"

Kodi i produktit:
186411
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

1049.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips BDM3275UP - LED monitor 32" dhuron imazhe me rezolucion Ultra Clear UHD 4K (3840x2160 px) me performanca shumë të larta dhe panel me densitet të theksuar px, që lejon shfrytëzimin e porteve si HDMI, Display Port dhe Dual Link. Me kënde pamore prej 178 shkallë, ofron shikim të fotografisë nga të gjitha këndet me imazhe të mprehta, ngjyrë dhe ndriçim komplet. Ofron edhe Flicker Free teknologjinë për të evituar dridhjet e ekranit si dhe lidhje në pajisje të ndryshme përmes hyrjeve digjitale si DVI-D, HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581729509
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
742
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
BDM3275UP/00
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
54,6
Kontrast [1]:
50 000 000
Lansuar:
2 Mars 2016
Lartësia [mm]:
657
Lloji i ekranit:
IPS-AHVA
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
10,9
Pitch [Hz]:
277
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE