Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LG 19M38A 19”

Kodi i produktit:
197102
Diagonalja e ekranit ["]:
19
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
350,2
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 
Ju kurseni : 8.00   (8%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LG LED 19M38A është i përshtatshëm për përdorim në zyra, por edhe në shtëpi. Ai ka një madhësi ekrani prej 18.5” dhe ka një rezolucion prej 1366 x 768 px, me një shpejtësi reagimi prej 5 ms. Produktin mund ta lidhni me kompjuterin tuaj përmes portit D-Sub. Dimensionet e monitorit janë 441.3 x 167.8 x 350.2 mm dhe ka një peshë prej 2.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
19
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806087548952
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
441,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
90
Këndi vertikal i shikimit [°]:
65
Kodi i prodhuesit:
19M38A-B.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
18
Kontrast [:1]:
5 000 000
Lartësia [mm]:
167,8
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
200
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
2,1
Pitch [Hz]:
0,3
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
350,2
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LG 19M38A 19” edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE