Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LG 24BK750Y 24'' -IPS LED

Kodi i produktit:
213822
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor LG 24BK750Y me ekran prej 24'' IPS LED, rezolucion 1920 x 1080 piksel dhe raport 16:9.Ndricimi i monitorit është 250 cd / m2 dhe kontrasti 5,000,000: 1.Lidhet me kompjuter përmes DVI, DisplayPort, ose HDMI,ka portet USB dhe dy altoparlant 1.2W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806084657282
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
539,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
24BK750Y-B.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
23
Kontrast [:1]:
5 000 000
Lartësia [mm]:
523,9
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,2
Pitch [Hz]:
274
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
276,1
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LG 24BK750Y 24'' -IPS LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE