Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LG 27UD68P-B - LED 27"

Kodi i produktit:
211404
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
252,4
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

545.50 
Ju kurseni : 96.00   (18%)
449.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LG 27UD68P-B është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuarit e lojërave të cilët duan të shijojnë çdo fushëbetej e duel deri në maksimum. Ky monitor vjen me ekran LED me teknologji IPS 27" me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Pamjet e shfaqura në të janë të gjalla dhe përplot ngjyra me raport shikimi 16:9, kënde shikimi horizontal e vertikal 178°, ndriçim 300 cd / m2, shpejtësi reagimi 5 ms dhe kontrast 1000:1. Dizajni i këtij monitori është tejet modern dhe si pjesë përbërëse ka dy porte HDMI, një DisplayPort 1.2 dhe dy porte audio 3.5mm (një hyrës e një dalës). Dimenzionet e tij janë 417.7 x 252.4 x 615 mm dhe peshon 6.7kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806087729009
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
615
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
27UD68P-B.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
29
Kontrast [:1]:
1 000
Lartësia [mm]:
417,7
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,7
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
155
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
252,4
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LG 27UD68P-B - LED 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE