Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LG 29UB67-B 29”

Kodi i produktit:
202980
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 100
Pesha [kg]:
8.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

361.50 
Ju kurseni : 89.00   (25%)
272.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LG 29UB67-B ka një ekran ultra të gjerë dhe shërben më së miri për hapjen e disa dritareve në të njëjtën kohë. Ai ka një rezolucion prej 2560 x 1080 px dhe ofron kënde shikimi prej 178 shkallëve. Për ta lidhur me pajisje tjera, monitori i ofron portet DVI-D, HDMI, DisplayPort dhe USB. Dimensionet e monitorit janë 703 x 321.2 x 62 mm, ndërsa e ka mundësinë për t’u montuar në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
29
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806087350203
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
703
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
29UB67-B.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
46
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
404
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 100
Pesha [kg]:
8.6
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
262
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
219
Rezolucioni:
2560 x 1080 (UW-UXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
252,3
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LG 29UB67-B 29” edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE