Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Samsung LC27H711QEUXEN, 27"

Kodi i produktit:
184393smg
Diagonalja e ekranit:
27
Mini DisplayPort:
Trashësia mm:
65
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Raporti i shikimit:
16:9

Si të porosisim në Gjirafa50?

479.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung C27H711 me rezolucion WQHD dhe lakimin e përsosur të ekranit 1800R krijojne imazhe te mprehta kur shikoni filma dhe luani lojëra Teknologjia e përparuar e Samsung sjell ngjyra shumë më të pasura dhe më të gjalla! Ju mund të kënaqeni duke shikuar filma, përvoja sportive, foto ose duke luajtur lojëra. Nanokristalet kuantike janë bërë nga materiali gjysmëpërçues me trashësi minimale. Rezultati është shfaqja e ngjyrave shumë të pastra dhe një spektër të madh ngjyrave. Monitori i lakuar Samsung C27H711 me një rezolucion prej 2560 x 1440 piksele dhe ekran 26.9 ". me një shkëlqim 250 cd / m2, panelin VA për kontrast më të fortë dhe të qëndrueshëm , 3000: 1, kohë përgjigje 4ms, raport 16: 9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
27
EAN:
8806088594316
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
614,2
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LC27H711QEUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Kontrast 1:
3 000
Lansuar:
5. 7. 2017
Lartësia mm:
362
Lloji i ekranit:
VA
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cdm2]:
300
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha kg:
5,3
Pitch [Hz]:
0,23
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Trashësia mm:
65
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Monitor Samsung LC27H711QEUXEN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE