Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor BenQ PD2700U, LED, 27"

Kodi i produktit:
249661
Altoparlantë:
Raporti i shikimit:
16: 9
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
7.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

577.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Benq PD2700U është një monitor LED 27 "4K UHD për grafikë dhe stilistë. Paneli IPS, teknologjia HDR, koha e përgjigjes 5 ms (GTG); madhësia 27", 4K UHD rezolucion 3840x2160 pika, shkëlqimi 350 cd / m2, kënde shikimi 178 ° / 178 °, kontrast 1300: 1; lidhës: 4x USB 3.1, DP, HDMI, altoparlantë të integruar 2x 2W, bosht. Modalitetet e videos REC709 / HDR / sRGB / CADCAM / Animation / Low Blue Light / Dark Room / User.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755076145
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
613.8
HDR:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
9H.LHALB:QBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
30
Kontrast [:1]:
4 200
Lansuar:
20. 11. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
427,5
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
7.7
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
0155
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
230,7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor BenQ PD2700U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE