Televizion BenQ PD2700U, LED, 27"

Kodi i produktit:
249661
Altoparlantë:
Raporti i shikimit:
16: 9
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
7.7

Si të porosisim në Gjirafa50?

549.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizioni BenQ PD2700U vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë. Televizioni vjen me diagonale të ekranit 27"IPS me rezolucion 3840 x 2160 piksela dhe 4K UHD duke ofruar cilësi të lartë të imazheve. Saktësia 100% e gamës së ngjyrave sRGB është në përputhje me standardet e industrisë për prodhimin digjital, ndërsa Rec. 709 riprodhon rezolucionin e saktë, shkallën e kornizës, dhe gamën e ngjyrave.Televizioni sjell shumé teknologji ku me modalitetin CAD / CAM dhe Flicker Free ju do ta reduktoni lodhjen e syve, ndërsa me Darkroom ndriçimi dhe kontrasti do të përshtaten për detaje të freskëta, dhe Animation mode ndihmon në pérmisimin e detajeve të errëta, Low Blue Light mode ndihmon në reduktimin e ngjyrës së kaltër. Produkti vjen i pajisur me portet 4x USB 3.1, DP, HDMI, Ethernet LAN, dhe me altoparlantë të integruar 2x 2x.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755076145
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
613.8
HDR:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
9H.LHALB:QBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
30
Kontrast [:1]:
4 200
Lansuar:
20. 11. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
427,5
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
7.7
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
0155
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
230,7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Televizion BenQ PD2700U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE