Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor 24'' Dell SE2419H - LED

Kodi i produktit:
264997
Diagonalja e ekranit:
23.8
Ngjyra:
Zezë
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16: 9

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor ofron një varg veçorish të përsosura për dëshirat dhe kërkesat tuaja. Ka ekran me madhësi 24'' dhe mundëson imazhe cilësore me rezolucion 1920 x 1080 pikselë Full HD. Ka përpjesëtim pamor 16:9, kënd vertikal dhe horizontal 178 °, shpejtësi 5 ms dhe kontrast 1000:1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
23.8
Dritë të pasme LED:
EAN:
884116321712
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
539,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi W:
17
Lansuar:
13. 7. 2019
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha kg:
3.7
Pitch [Hz]:
0,275
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
152,8

Bashkangjitja Monitor 24'' Dell SE2419H - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE