Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED Dell U2415 - LED 24"""

Kodi i produktit:
981024td
Diagonalja e ekranit:
24
Pivot:
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
5
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

345.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori super-slim Dell U2415 do të ndryshojë përvojën tuaj vizuale falë dizajnit të mirë dhe kualitetit të lartë që ka. Ka portin DisplayPort 1. 2 që ju mundëson ta lidhni me pajisje të tjera si dhe me telefon përmes dy porteve HDMI (MHL). Ky monitor, gjithashtu mund të lidhet edhe me anë të portit USB-3.0. Ka një ekran IPS me madhësi prej 24.1" (61.1 cm) i cili ka rezolucion HD prej 1920 x 1200px, aspekt 16:10, dhe ndriçim prej 300 cd/m2. Koha e reagushmërisë arrin deri 8ms ndërsa ka kontrast 1000: 1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063620869
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
532,2
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
210-AEVE
Koha e reagimit ms:
8
Konsumi W:
23
Kontrast 1:
2 000 000
Lansuar:
21 Tetor 2014
Lartësia mm:
402,9
Lloji i ekranit:
IPS
MST:
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
5
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat H x W mm:
402,9 - 517,9 x 532 x 205
Pesha kg:
4,25
Pitch Hz:
0,27
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia mm:
205
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE