Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED iiyama B1980SD 19"

Kodi i produktit:
130938
Altoparlantë:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

214.50 
Ju kurseni : 5.00   (2%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori kualitativ iiyama B1980SD garanton detaje të pasura dhe besueshmëri të zezë japoneze. Përveq kualitetit të jashtëzakonshëm të imazhit, LED teknologjia është edhe për ngjyra natyrale dhe shkëlqim të lartë. iiyama nuk është markë shumë e njohur në vendin tonë, por patjetër ka vlerë performanca e saj e lartë. Kjo kompani është prodhuese japoneze e monitorëve me cilësi të lartë që janë mbi konkurrencën dhe të karakterizuar nga qëndrueshmëria, forca dhe stabiliteti i ekranit të ngjyrave. Monitorët iiyama janë pa probleme, cilësohen me qëndrueshmëri të lartë dhe pronari i tyre kënaqet me përdorimin e tyre në jetën e përditshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
19
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570111688
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
B1980SD-B1
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
16
Kontrast [1]:
5 000 000
Lansuar:
11 Qershor 2013
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
411 x 426.5 - 556.5 x 244.5
Pesha [kg]:
5,1
Pitch [Hz]:
0,29
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
54
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED iiyama B1980SD 19" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE