Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ELO 1509L - LED, 15.6", HD, i zi

Kodi i produktit:
254217
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Elotouch.com
Trashësia [mm]:
241,5
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

364.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani me prekje ELO 1509L është zgjedhja ideale në sektorin e shitjes me pakicë, zyra, qeveri ose në shtëpi. Monitori ofron një dizajn të hollë të zi klasik. Me një ekran 15.6 " me një raport 16: 9, ju mund të punoni në mënyrë të qetë, por gjithashtu shikoni filma dhe luani lojëra. Monitor ELO 1509 L do të jetë dora jote e djathtë në punë si në zyrë dhe në shtëpi. Ai ka një ekran me një diagonale 15.6 "LED, i cili shfaq imazhet me rezolucion 1366 x 768 pixel, raport shikimi 16: 9, dhe kohë reagimi deri në 8ms. Po ashtu lejon shfaqjen e 16.7 milionë ngjyra,me kontrast 400: 1. Si pjesë përbërëse monitori ka edhe një VGA, Mini D-SUB dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Dritë të pasme LED:
Ekran me prekje (touch):
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
392
Kodi:
E534869
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
10
Kontrast [:1]:
400
Lansuar:
13. 2. 2019
Lartësia [mm]:
288
Ndriçimi [cd/m2]:
180
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
2.4
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Elo Touch Solutions
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Trashësia [mm]:
241,5
Ueb-i i prodhuesit:
Elotouch.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ELO 1509L - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE