Monitor ELO 1509L - LED, 15.6" (39cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
254217
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Elotouch.com
Trashësia [mm]:
241,5
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

407.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Dritë të pasme LED:
Ekran me prekje (touch):
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
392
Kodi:
E534869
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
10
Kontrast [:1]:
400
Lansuar:
13. 2. 2019
Lartësia [mm]:
288
Ndriçimi [cd/m2]:
180
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
2.4
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Elo Touch Solutions
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Trashësia [mm]:
241,5
Ueb-i i prodhuesit:
Elotouch.com
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE