Monitor TouchScreen iiyama ProLite T2236MSC-B2 22"

Kodi i produktit:
174086
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
522,5 x 367 x 254

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 
368.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë rezolucionit Full HD (1920x1080) dhe falë ekranit preciz me prekje ky monitor bëhet zgjidhja ideale për përdorim në dyqan, në deponi ose biznese. ProLite T2236MSC ka panelin teknologjik AMVA i cili iu garanton një performancë të shkëlqyer dhe një riprodhim të përsosur të ngjyrave me një kontrast të lartë. Monitori ka edhe një mbajtës fleksibil i cili mund të pozicionohet në kënde të ndryshme ose të shtrihet në sipërfaqe të sheshtë, duke krijuar një eksperiencë ergonomike të përkryer për përdoruesin. Nuk keni nevojë të brengosni për zërimin pasi që monitori ka dhe altoparlant të integruar në të. Vlen të përmendet edhe qëndrueshmëria e xhamit të ekranit ndaj gërvishtjeve dhe teknologjia që redukton dritën e kaltër të ekranit e cila është e dëmshme për sytë. ProLite T2236MSC është kombinimi më i mirë për tiparet që i kërkon secili përdorues, të cilat janë kualiteti, qëndrueshmëria dhe komforti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570114023
Ekran me prekje (touch):
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
522,5
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
T2236MSC-B2
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
23
Kontrast [1]:
12 000 000
Lansuar:
24 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
367
Lloji i ekranit:
MVA
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
522,5 x 367 x 254
Pesha [kg]:
5,8
Pitch [Hz]:
0,24
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
254
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor TouchScreen iiyama ProLite T2236MSC-B2 22" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE