Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mouse pad Zowie by BenQ GTF-X, i zi

Kodi i produktit:
193813
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480
Kodi i prodhuesit:
5J.N0241.021
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
3,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i BenQ GTF-X nga kompania BenQ, është shtresë me përbërës gome me dizajn me ngjyrë të zezë. I prodhuar me shtypje të veçantë dhe me sipërfaqe speciale të prodhuar ky mauspad mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim të shpejtë. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe high tech micro-texture, me anësore mbrojtëse prodhuar nga materiali astetik i cili parandalon gërvishtjet, dhe me stabilizues polycarbonati i cili garanton lëvizje të buta. Mousepad-i ka dimensione 480 x 400 x 3.5 mm dhe palohet si rollë shumë lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480
Kodi i prodhuesit:
5J.N0241.021
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
3,5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE