Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Gamer A4tech B-072, e kuqe-zezë

Kodi i produktit:
126905
EAN:
4711421898294
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
275
Kodi i prodhuesit:
B-072
Lansuar:
30 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa e mausit e tipit A4 Tech B-072 është shtresë me dizajn me ngjyrë të zezë dhe kuqe që mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veçantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali mikro-tekxturë e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Ka dizajn me tre shtresa dhe me bazë nga materiali i silikonit i cili mundëson stabilitet në tavolinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421898294
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
275
Kodi i prodhuesit:
B-072
Lansuar:
30 Prill 2013
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
A4Tech
Trashësia [mm]:
225
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE