Mousepad Gembird MP-GAME, L

Kodi i produktit:
186682
EAN:
8716309086196
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
400
Kodi i prodhuesit:
MP-GAME-L
Lansuar:
12 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad është shoku ideal për sukseset afatgjata të çdo adhuruesi të video-lojërave, qoftë ai profesional apo amator. Produkti ka një sipërfaqe me një kualitet tejet të lartë, e cila mundëson lëvizje precize të mausit gjatë çdo sekonde.

Mousepad-i është i përshtatshëm për mausat optik dhe laserik. Dimensionet e tij janë 400 x 450 mm, ndërsa ka një trashësi prej 3 mm.

Vlerësimet

Perfekt per Gaming :)
Perfekt!!
Per cmimin qe e ka shum i mire :)
Perfekt
Kualiteti shum i mire.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309086196
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
400
Kodi i prodhuesit:
MP-GAME-L
Lansuar:
12 Mars 2016
Prodhuesi:
Gembird
Trashësia [mm]:
450

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE