Mousepad Mionix, L

Kodi i produktit:
189232
EAN:
7350041900399
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
MNX-04-25002-G
Lansuar:
16 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka e mirënjohur Mionix ofron akesorë të ndryshëm për gaming me kualitet të lartë dhe dizajn inovativ. Ky mousepad ka një bazë të ndërtuar nga materiali i gomës për t'i siguruar mausit tuaj stabilitet maksimal mbi tryezë të punës. Pjesa anësore e nënshtresës së produktit është e prodhuar nga mikro fibrat të cilat i sigurojnë mausit performancë shumë më të mirë. Dimensionet e produktit janë 2.5 x 450 x 320 mm dhe peshë 200 gr. Produkti në fjalë është i përshtatshëm për përdorim në skener optik dhe me laser. Madhësia L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041900399
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
MNX-04-25002-G
Lansuar:
16 Prill 2016
Lartësia [mm]:
2,5
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
Mionix
Trashësia [mm]:
320
Ueb-i i prodhuesit:
Mionix.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE