Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Razer Goliathus Speed Terra

Kodi i produktit:
199742
EAN:
8886419317739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01070200-R3M2
Lansuar:
4 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MousePad Gollathus Speed Terra është produkt i kompanisë Razer që është e njohur botërisht për produktet e saj cilësore. Ky mousepad do të përmirësoj shpejtësinë tuaj dhe do të shtoj atraktivitetin e lojës tuaj të preferuar. MousePad Gollathus Speed Terra ka dizajn ekskluziv që e bën të përshtatet në çdo tavolinë ndërsa shtresa e poshtme e këtij mousepadi është e pajisur me një shtresë nga goma për të eliminuar mundësinë e rrëshqitjes. Dimensionet e këtij mousepadi janë 355 x 254 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419317739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01070200-R3M2
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Me motive
Prodhuesi:
Razer
Trashësia [mm]:
254
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Mousepad Razer Goliathus Speed Terra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE