Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad SteelSeries QcK

Kodi i produktit:
31227
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63004
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK është shoqëruesi ideal për suksesin afatgjatë të çdo lojtari, qoftë amator apo profesional. Kjo është një pad loje special nga një prodhues i njohur, SteelSeries, me një shtresë speciale që siguron drejtime të sakta të mausit në çdo kohë. Mat prej SteelSeries QcK është testuar gjerësisht nga lojtarët profesionistë dhe përmirëson shumë saktësinë dhe përgjigjen e mausëve të klasës së lojrave pa vërejtur shenja të prishjes sëë sipërfaqes. Në dyluftime, pëlhura e rregulluar e tekstilit lejon mausin të regjistrojë edhe lëvizjen më të vogël duke mbajtur kontroll të përsosur dhe rrëshqitje të vazhdueshme, pavarësisht nga lloji i sensorit. Përveç kësaj, një bazë e veçantë gome pa rrëshqitje siguron besueshmëri të lartë, falë së cilës padi nuk ka asnjë shans për të lëvizur. Dimensionet e padit anë 320 x 270 mm në lartësi 2 mm.

Vlerësimet

shume i pershtatshem
5k
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
813810010424
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63004
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mousepad SteelSeries QcK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE