Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad SteelSeries QcK Mini Gaming

Kodi i produktit:
34659
EAN:
5707119001793
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
63005
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i Steelpad QcK Mini është dizajnuar për lojtarët e lojërave FPS, ka sipërfaqe të butë dhe ofron precizitet maksimal të lëvizjeve të mausit. Në pjesën e poshtme, ai ka një shtresë gome, e cila pengon rrëshqitjen e tij. Ai është shumë i qëndrueshëm, rrotullohet lehtë dhe mund ta merrni me vete kudo që shkoni. Falë dimensioneve kompakte, ai përshtatet lehtë në tavolina të vogla, dhe është veçanërisht i përshtatshëm për artistët grafikë të cilët përdorin mausin shumicën e kohës. Dimensionet e mousepad-it janë 250 x 210 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
57071190017795707119001793
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
63005
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për lojëra:
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mauspad SteelSeries QcK Mini Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE