Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad SteelSeries QcK Mini Gaming

Kodi i produktit:
34659
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
63005
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i Steelpad QcK Mini është dizajnuar për lojtarët e lojërave FPS, ka sipërfaqe të butë dhe ofron precizitet maksimal të lëvizjeve të mausit. Në pjesën e poshtme, ai ka një shtresë gome, e cila pengon rrëshqitjen e tij. Ai është shumë i qëndrueshëm, rrotullohet lehtë dhe mund ta merrni me vete kudo që shkoni. Falë dimensioneve kompakte, ai përshtatet lehtë në tavolina të vogla, dhe është veçanërisht i përshtatshëm për artistët grafikë të cilët përdorin mausin shumicën e kohës. Dimensionet e mousepad-it janë 250 x 210 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
63005
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për lojëra:
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mousepad SteelSeries QcK Mini Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE