Ngjyrë për printer EPSON C13T66424A, e kaltër

Kodi i produktit:
125510
Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946496542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson L100, Epson L110, Epson L130, Epson L200, Epson L210, Epson L220, Epson L300, Epson L310, Epson L355, Epson L365, Epson L382, Epson L386, Epson L455, Epson L486, Epson L550, Epson L555, Epson L5
Kodi i prodhuesit:
C13T66424A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson është kompania e mirënjohur e prodhimit të printerëve multifunksional si dhe aksesorëve shtesë që ju sjellin printim të kualitetit të lartë, qëndrueshmëri afatgjate dhe performancë solide dhe konsistente.

Në këtë rast ajo sjell ngjyrën për printer C13T66424A me ngjyrë të kaltër të përshtatur për printerët pson L100 / 110/200/210/300/335/550. Ngjyra ju sjell printim të kualitetit të lartë me rezultate të kualitetit të tillë për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946496542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson L100, Epson L110, Epson L130, Epson L200, Epson L210, Epson L220, Epson L300, Epson L310, Epson L355, Epson L365, Epson L382, Epson L386, Epson L455, Epson L486, Epson L550, Epson L555, Epson L5
Kodi i prodhuesit:
C13T66424A
Lansuar:
28 Mars 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Volum (ml):
70

Bashkangjitja Ngjyrë për printer EPSON C13T66424A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE