Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie nJoy Titan 600 - 600W, e zezë

Kodi i produktit:
214620
Çertifikim Haswell:
Çertifikim SLI:
EAN:
6422956005504
Ftohës:
Aktiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një furnizim me energji 600 W, që siguron fuqi të kualitetit të lartë për komponentët e kompjuterit. Përmban një efikasitet të lartë të energjisë prej 80 Plus Bronz me efikasitet 82%, PFC aktive dhe siguri të plotë. Përputhet me specifikimet ATX 12V v2.3. Ka lidhje 20 + 4pin ATX 4 + 4pin ATX 12V, 2x 6pin + 2 PCI-E, SATA 5x dhe 3x Molex. Burimi me PFC aktive ofrohet me mbrojtje të plotë të sigurisë - teknologjitë OCP, OVP, OPP, SCP, UVP janë të mbështetura, të cilat janë teknologjitë më të përparuara të avancuara kundër mbingarkesës, mbitensionit etj. Ventilatori 120mm që vepron këtë burim e bën punën e tij shumë të qetë. Me ngarkesë të plotë, niveli i zhurmës arrin 21 dB. Përputhet me specifikimin ATX 12V v2.3. Ajo ka 20 + 4pin ATX, 4 + 4pin ATX 12V, 2x 6pin + 2 PCI-E, 5x SATA dhe 3x lidhës Molex.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim Haswell:
Çertifikim SLI:
EAN:
6422956005504
Ftohës:
Aktiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/14A-118W), +12V (13/13/13A-468W)

Bashkangjitja Burim energjie nJoy Titan 600 - 600W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE