Orë e mençur IMMAX SW7, zezë

Kodi i produktit:
225451
EAN:
8592957090088
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
9008
Mbështetje për kartë SIM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Orë e zgjuar, elegante, e cila nuk duhet të humbasë nga kushdo që jeton në kohët moderne. IMMAX SW7 me një ekran me madhësi prej 1.56 ", 240 x 240 piksela, paraqet të gjitha të dhëna e nevojshme për ju.

Sorry, the description of the image is missing.

Të dhënat procesohen nga procesori MediaTek MT6260, i cili mbështetet nga memoria RAM me kapacitet 128 MB. Të dhënat e përdoruesi ruhen në memorien e brendshme me kapacitet 64 MB, e cila mund të rritet me anë të kartave micro SD deri në 32GB. Po ashtu mbështet teknologjinë Bluetooth, e cila mundëson lidhjen me telefonin tuaj të mençur. Duke mundësuar tranferimin e të dhënave të marra nga ora.

Arsyeja e shpikjes së orave të mençura ishte thjeshtësimi, i përdorimit të telefonave të mençur. Kjo paisje shërben si aksesor i bukur, poashtu ju lehtëson ditën fal shërbimeve të ndryshme që poseodn. Është një pajisje e rehatshme dhe shumë funksionale me përparësinë kryesore të rëndësishme për të qenë një ndërfaqe e lehtë për t'u lexuar dhe e lehtë për t'u përdorur.

Me këtë orë, ju mund të menaxhoni telefonatat, SMS, volumin e muzikës dhe shkëmbimin e lokacionit. Ju gjithashtu do të vlerësoni alarmin kundër vjedhjes së tij. Mbani të dhënat e aktivitetit tuaj të përditshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ju do të keni të gjitha informatat e nevojshme në dorë. Kjo orë llogarit hapat, kaloritë e djegura, monitoron dhe vlerson gjumin tuaj!

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592957090088
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
9008
Mbështetje për kartë SIM:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
37
Prodhuesi:
IMMAX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE