Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë e mençur IMMAX SW7, zezë

Kodi i produktit:
225451
EAN:
987515555551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
9008
Mbështetje për kartë SIM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paisje e pavarur Orë e mençur, elegante dhe e lehtë për tu përdorur, e cila mund të funksionoj si paisje e pavarur, duke ofruar shërbime të ndryshme pa pasur nevojë të lidhjet me ndonjë paisje amë. Me këtë orë, ju mund të menaxhoni telefonatat, SMS, volumin e muzikës dhe shkëmbimin e lokacionit. Ju gjithashtu do të vlerësoni alarmin kundër vjedhjes së tij. Harduer të fuqishëm IMMAX SW7 ka një ekran me madhësi prej 1.56 ", 240 x 240 piksela, në të paraqiten të gjitha të dhëna e nevojshme për ju. Të dhënat procesohen nga procesori MediaTek MT6260, i cili mbështetet nga memoria RAM me kapacitet 128 MB. Ndërsa, të dhënat e përdoruesi ruhen në memorien e brendshme me kapacitet 64 MB, e cila mund të rritet me anë të kartave micro SD deri në 32GB. Paisje univerzale IMMAX SW7 mbështet teknologjinë Bluetooth, e cila mundëson lidhjen me telefonin tuaj të mençur. Duke mundësuar tranferimin e të dhënave të marra nga ora. Mbani të dhënat e aktivitetit tuaja të përditshëm në 7 ditë në javë. Ju do të keni të gjitha informatat e nevojshme në dorë. Kjo orë llogarit hapat, kaloritë e djegura, monitoron dhe vlerson gjumin tuaj! Shpikja e orëve të mençura Arsyeja e shpikjes së orave të mençura ishte thjeshtësimi, i përdorimit të telefonave të mençur. Kjo paisje shërben si aksesor i bukur, poashtu ju lehtëson ditën fal shërbimeve të ndryshme që posedon. Është një pajisje e rehatshme dhe shumë funksionale, me qëllimin kryesore për të qenë një ndërfaqe e lehtë për t'u lexuar dhe e lehtë për t'u përdorur, pa pasur nevojë të përdoret telefoni.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
987515555551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
9008
Mbështetje për kartë SIM:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
37
Prodhuesi:
IMMAX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE