Access Point D-Link DAP-1665 Wireless

Kodi i produktit:
164119
Access Point:
EAN:
7900694065398
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DAP-1665

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 
Ju kurseni : 5.00   (5%)
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link DAP-1665 Wireless zgjëron shtrirjen e rrjetit tuaj të Wireless-it. Është i thjeshtë për t'u instaluar dhe përkrah standardin 802.11a / b / g / n / ac, i cili siguron qasje dhe reagim të shpejtë. Ai ka shpejtësi prej 867Mbps në frekuencë 5GHz. Me të, ju mund të krijoni një rrjet të ri të Wireless-it, t'i bashkoni dy rrjete të ndara apo të zgjëroni shtrirjen e rrjetit ekzistues. Përmes një interface- të thjeshtë të web-it, ju mund t'i rregulloni të gjithë parametrat e nevojshëm. Access Point gjithashtu mbron rrjetin tuaj përmes qasjes së mbrojtur në Wi-Fi me anë të WPA-PSK, WPA2-PSK si dhe versionit më të vjetër WEP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Access Point:
EAN:
7900694065398
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DAP-1665
Lansuar:
28 Nëntor 2014
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Access Point D-Link DAP-1665 Wireless edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE