Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point TP-LINK WiFi

Kodi i produktit:
94218
Access Point:
EAN:
6935364051419
Fuqia e sinjalit të antenës:
4 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TL-WA801ND

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 
Ju kurseni : 6.00   (17%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TP-Link Wireless N Access Point TL-WA801ND është mjet i rëndësishëm për krijimin e infrastrukturës për internet të shpejtë ose për lidhjen e shume pajisjeve të ethernetit siç janë printerët ose paisje për gaming, pajjisje të lidhura me internet, etj. TP-LINK TL-WA801ND është pikë hyrëse wireless që mbështet 802.11 b / g / n. Gjithashtu e lejon shpërndarjen në një distancë prej 30 metrash dhe ka një palë antenash të ndashme secila arrin deri ne 4dBi. Të dhënat mund të konvertohen sipas 64/128/152-bit WEP, WPA. WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK. Mbështetja në VLAN lejon administratorët e rrjetit të bëjnë shërbime ose aplikacione të dizajnuara për përdorues të ndryshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Access Point:
EAN:
6935364051419
Fuqia e sinjalit të antenës:
4 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TL-WA801ND
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Client
Prodhuesi:
TP-LINK
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Access Point TP-LINK WiFi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE