Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Access Point Ubiquiti UNIFI AC HD, 5 copë

Kodi i produktit:
208481
Access Point:
Prodhuesi:
Ubiquiti
Trashësia [mm]:
220
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

1617.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 134.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Access Point Ubiquiti i fuqishëm, që mund të shërbej për të lidhur deri në 500 përdorues. Kjo pajisje ofron shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 2.53 Gbps në grupin 2.4 GHz dhe për shpejtësi më të madhe të transferimit të të dhënave ky Access Point përdorë sistemin e antenave 4 x 4 MIMO. Pajisja posedon portin RJ-45 dhe përkrah teknologjitë 802.11ac dhe për sistemin e sigurisë Access Point përdor teknologjinë WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA / WPA2, TKIP / AES) dhe 802.11 watts / PMF. Access Point ka interface: 2 porte RJ-45 të cilat mbështesin 10 / 100 / 1000. Dimensionet e tij janë 220 x 48 x 220 mm dhe peshon 700 gram. Në këtë ofertë ju mund të pajiseni me 5 copë Access Point Ubiquiti UNIFI AC HD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Access Point:
EAN:
810354026119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220
Kodi i prodhuesit:
UAP-AC-HD-5
Lartësia [mm]:
48
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Hotspot
Numri i porteve RJ-45:
2
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1733 + 800
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Bashkangjitja Access Point Ubiquiti UNIFI AC HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE