Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point Ubiquiti UNIFI AP, 3 pjesësh

Kodi i produktit:
206233
EAN:
8103540230578
Pesha [g]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Trashësia [mm]:
200
Teknologjia:
RJ-45, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

262.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky access point me tri pjesë është i përshtatshëm për instalim në ambiente të brendshme, si në shtëpi apo biznese të vogla. Ai operon në frekuencë 2.4 GHz, dhe ka shpejtësi të transferimit prej 300 Mbps. Secila nga pajisjet përkrah standardet wireless 802.11b, 802.11g 802.11n, si dhe arrijnë të lidhen me pajisje në largësi prej 183 m. Ky access point përkrah interface RJ-45 dhe WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8103540230578
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
200
Kodi i prodhuesit:
UAP-LR-3
Lansuar:
7 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
36,5
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
300
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
200
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Access Point Ubiquiti UNIFI AP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE