Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point WAP Ubiquiti UNIFI

Kodi i produktit:
131518
EAN:
810354023026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UAP-LR
Lansuar:
10 Korrik 2013
Lloji i antenës:
E integruar

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 
Ju kurseni : 2.00   (2%)
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ubiquiti UNIFI, i cili është një Access Point për brenda objekteve, është një zgjidhje që ofron një gamë të gjerë të menaxhimit dhe strukturimit të rrjetit wireless. Dizajni i kësaj pajisjeje shumë të suksesshme e mundëson montimin e saj në mur ose në tavan, ndërsa është e pajisur me një hardware të fuqishëm me mbështetje për rrjetet 802.1b/g/n. Çifti i antenave të integruara MIMO 2x2 së bashku me 802.11n, ofrojnë shpejtësi deri në 300Mbps. Për më tepër, produktet inovative të rrjetit wireless në gamën e Ubiquiti Network (UBNT) janë shumë të popullarizuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
810354023026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UAP-LR
Lansuar:
10 Korrik 2013
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Bashkangjitja Access Point WAP Ubiquiti UNIFI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE