Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point Mikrotik RBD52G-5HacD2HnD-TC

Kodi i produktit:
231599
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 2,5 dBi
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
98
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MikroTik RBD52G-5HacD2HnD-TC, access point me dy breza WiFi, mbështet standardet 802.11n dhe 802.11ac. Ndërfaqja: 5x 100/1000 Mbps, USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 2,5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
34
Kodi i prodhuesit:
RBD52G-5HacD2HnD-TC
Lansuar:
1. 3. 2018
Lartësia [mm]:
119
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Client, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
Mikrotik
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
98
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz

Bashkangjitja Access Point Mikrotik RBD52G-5HacD2HnD-TC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE