Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Access Point - Router Ubiquiti AirCube AC

Kodi i produktit:
235788
EAN:
8103540266522
Pesha [g]:
2 803
Trashësia [mm]:
89
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ubiquiti AirCube AC është akses point që do ju mundësoj të mbuloni një sipërfaqe të gjërë me valë të internetit të forta dhe të qëndrueshme. Aksesori mbështet teknologjinë 802.11ac dhe mund të funksionoj në 2 frekuencat ( 2.4GHz dhe 5GHz). Pos kësaj, aksesori mund të arrijë shpejtësi 867 Mbps (5 GHz) / 300 Mbps (2.4GHz), mban sistemin e antenave MIMO 2 x2, është pajisur me 4x porte 100 / 1000 Mbps RJ-45 dhe vjen me madhësi kompakte prej 89 x 88 x 89 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8103540266522
Fuqia e sinjalit të antenës:
4 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
89
Kodi i prodhuesit:
ACB-AC
Lansuar:
28. 4. 2018
Lartësia [mm]:
88
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Numri i porteve HUB / Switch:
3+
Numri i porteve RJ-45:
4
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
2 803
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
89
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Bashkangjitja Access Point - Router Ubiquiti AirCube AC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE