Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Akses point Zyxel WRE6602 Extender

Kodi i produktit:
236227
EAN:
4718937598427
Prodhuesi:
Zyxel
Trashësia [mm]:
62,3
Teknologjia:
WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

ZyXEL WRE6602 është akses point që do ju ndihmoj të mbuloni të gjithë shtëpinë tuaj me sinjal të fortë të internetit. Me dizajnin kompakt dhe ergonomik, kjo pajisje do të jetë zgjidhja e përsosur për të mos ju zënë vend. Aksesori është pajisur me teknologjinë 802.11 a / b / g / n / ac që arrinë shpejtësi deri në 300 Mbps nën frekuencat 2.4GHz dhe 867Mbps nën frekuencat 5GHz. Pos kësaj, ai ka 1x port 10 / 100 Mbps Ethernet RJ-45, mban algoritmet e sigurisë 4/128 bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK dhe vjen me madhësi 46.5 x 62.3 x 90.9 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937598427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
46.5
Kodi i prodhuesit:
WRE6602-EU0101F
Lansuar:
4. 5. 2018
Lartësia [mm]:
90,9
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, MU-MIMO, Repeater
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
103
Prodhuesi:
Zyxel
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shpëndarës:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
WiFi
Trashësia [mm]:
62,3
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com

Bashkangjitja Akses point Zyxel WRE6602 Extender edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE