Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruter D-Link DAP-1360, i zi

Kodi i produktit:
71381
EAN:
7900693230582
Fuqia e sinjalit të antenës:
2 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DAP-1360/E
Lloji i antenës:
E lëvizshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 2.00   (5%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ruteri D-Link DAP-1360 me Wireless Access Point 801.11b është pajisje që ndihmon në ngritjen e kapacitetit dhe cilësisë së wireless-it dhe poashtu shpërndarjes së tij në lokacion brenda rrjetit standard. Ruteri ka të integruar një buton të thjeshtë që mbështetë shpërndarjen deri në 300Mbps për brezin e frekuencave 2.4GHz. Ruteri ka në përbërje dy antena 1000 direksionale me grumbullim të rrezeve 2 dBi, ka një port 10 / 100BASE-TX që mundëson qasjen si (AP) wireless klient (Wireless Client), Urë (Bridge) Urë me AP (Bridge with AP), përsëritës (Repeater), Router Klient WISP (WISP Client Router), ose WISP përsëritës (WISP Repeater).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900693230582
Fuqia e sinjalit të antenës:
2 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DAP-1360/E
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Client, Wifi Router
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Vendi i origjinës:
Brazil

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE