Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zgjerues rrjeti ASUS RP - AC53a

Kodi i produktit:
203770
EAN:
4712900370041
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia [mm]:
110
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 
Ju kurseni : 15.00   (21%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti i ofruar nga kompania ASUS është një përshtatës i dyfishtë i cili ofron shpejtësi të transmetimit të sinjalit prej 733Mb/s. Operon në 2.4GHz (300Mb/s) dhe 5GHz (433Mb/s). E plotëson standardin WiFi 802.11a, b, g, n dhe ac. Produkti është i pajisur me dy antena të jashtme për rritje të kualitetit të sinjalit. Përmban një prizë klasike elektrike dhe përfshin një port Ethernet me kapacitet 1 gigabit. Dimensionet e produktit janë 110 x 54 x 38 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900370041
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54
Kodi i prodhuesit:
90IG0360-BM3000
Lansuar:
7 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
38
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Repeater (shpërndarës)
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 433
Shpëndarës:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Zgjerues rrjeti ASUS RP - AC53a edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE