Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router ASUS RT-AC52U B1

Kodi i produktit:
206744
EAN:
4712900491586
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Trashësia [mm]:
129
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
67.50 
Ju kurseni : 16.00   (24%)
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri Dual-band ASUS RT, jo vetëm që ju ofron rrjet Wireless të shpejtë, ai gjithashtu ju jep mundësi të përditësimit të rrjetit tuaj në rrjetin e fundit 802.11ac WiFi. Shijoni shpejtësinë prej 300 MB/s në 2.4 GHZ. Falë USB portit, Asus RT nuk është thjesht një router. Lidhni një USB hard drive dhe merrni një server me mundësinë për të pasur lidhje në Cloud me Asus iCloud. Po ashtu mund të lidhni routerin me telefonat tuaj dhe të përdorni një pajisje të vetme me disa shfrytëzues. Me këtë router, ju nuk keni nevojë të brengoseni për qasjen në internet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900491586
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
189
Kodi i prodhuesit:
90IG03N0-BM3110
Lansuar:
7 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
36
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
433 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
129
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router ASUS RT-AC52U B1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE