Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router ASUS RT-AC58U

Kodi i produktit:
197379
EAN:
4712900274936
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
207
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 
Ju kurseni : 4.00   (4%)
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Router-i Gigabit ASUS RT-AC58U ofron shpejtësi të madhe transferi. Shpejtësia totale e transferit të të dhënave në të dy zonat është deri në 1267 Mb/s. Ky router përbëhet nga 4 antena të fuqishme që e përmirësojnë kualitetin e sinjalit në mënyrë të konsiderueshme. Transferimi i të dhënave është 10 herë më i shpejtë se sa standardi 10/100 Fast Ethernet. Dimensionet e router-it janë 148.8 x 207 x 35.5 mm dhe peshon 395 g. Pakoja përfshinë një router, kabllo RJ45, adapter AC dhe dokumente.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900274936
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
148,8
Kodi i prodhuesit:
90IG02N0-BM3000
Lansuar:
7 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
35,5
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
395
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
400 + 867
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
207
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router ASUS RT-AC58U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE