Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router ASUS RT-AC66U B1

Kodi i produktit:
204151
EAN:
4716659214359
Pesha [g]:
660
Trashësia [mm]:
45
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
135.50 
Ju kurseni : 19.00   (14%)
116.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus RT-AC66U B1-B1 AC66U operon në dy zona paralele 2.4GHz dhe 5GHz me shpejtësi deri në 450MB/s dhe 1300Mb/s. Ky router mundëson përmirësimin e rrjetit, shpejtësinë e tij dhe shtrirje më të gjerë. Edhe në rrjetet më të ngarkuara në shtëpi do të mund të shikoni video HD gjithmonë rrjedhshëm, të luani lojëra në internet dhe të shikoni e shkarkoni filma pandërprerë. ASUS iRadar rrit fuqinë e sinjalit pa tel përmes amplifikatorëve të cilët sigurojnë mbulim më të gjerë, më të mirë të të dhënave dhe stabilitet më të lartë të sinjalit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659214359
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
218
Kodi i prodhuesit:
90IG0300-BM3100
Lansuar:
20 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
148
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Repeater (shpërndarës), Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
660
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300 + 450
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
45
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router ASUS RT-AC66U B1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE